JUNIORKY SI NA DOMÁCÍ PALUBOVCE PŘIPSALY ALESPOŇ 1 DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ

Důležitý víkend čekal naše juniorky v jejich snaze o udržení ligové soutěže. Hrály tentokrát na skutečně domácí palubovce ( v hale Lokomotivy Krnov ) s celky ze středu tabulky Frýdkem-Místkem a Příborem...

V sobotu 8.2.2014 na holky čekal neoblíbený soupeř z Frýdku-Místku. Výsledek z 1. poloviny soutěže ( u nich holky vyhrály v prodloužení o 1 bod ) nám dával naději na vítezství, ale tentokrát bylo vše jinak. Od samého začátku utkání hostující hráčky byli lepší ve všech ohledech a neustále svůj náskok navyšovaly až na dost hrozivou porážku 39:72 !!!

V neděli 9.2.2014 se naopak holky proti celku BK Příbor více prosazovaly v útoku a po velmi dramatickém a ke konci zápasu i dost vyhroceném průběhu nakonec vydřely důležité vítězství 72:67 a dokázaly tak soupeřkám vrátit podzimní porážku z jejich palubovky.

U19 X BK Frýdek-Místek  39 : 72 ( 9:17, 23:36, 27:49 )

Sestava a body : Dudová Barbora - 15 b (TH 3/3, F3), Glacová Simona - 8 b (TH 2/2, F2), Melcrová Dominika - 6 b (TH 2/0, F4), Vaculíková Zuzana - 4 b (F3), Vávrová Michaela - 2 b (F1), Sedláčková Veronika - 2 b (TH 2/2, F3), Strakošová Nikol - 2 b (F4), Krejčí Kristýna a Thiebergerová Pavla - 0 b ... TH celkem 9/7 (úsp. 78%)

Komentář trenérky : V sobotu jsme přivítali na naší domácí palubovce "oblíbeného" soupeře z F-M. V prvním kole se nám podařilo soupeře porazit o 1 bod, tentokráte nám soupeř dal "čočku" rozdílem třídy. Od začátku zápasu byl lepší téměř ve všech činnostech. Nám se "dařilo" ztrácet jednoduché míče a nedávat tutové koše. Celkový počet dosažených bodů 39!!! ( ve 3. čtvrtině pouhé 4 body ... ) napovídá vše. Bodově se poslední dobou některá děvčata trápí a možná hledají motivaci, proč vlastně hrají...

Na fotky z tohoto utkání pořízené z tábora soupeřek se můžete podívat ZDE :-)

U19 X BK Příbor  72 : 67 ( 25:22, 42:38, 52:55 )

Sestava a body : Dudová Barbora - 18 b (TH 6/4, F4), Strakošová Nikol - 18 b (F5), Sedláčková Veronika - 9 b (1xtrojka, F2), Melcrová Dominika - 7 b (TH 5/3), Glacová Simona - 7 b (TH 2/1, F5), Thiebergerová Pavla - 6 b (TH 4/2, F2), Vaculíková Zuzana - 5 b (TH 6/5, F4), Vávrová Michaela - 2 b ... TH celkem 23/15 (úsp. 65%)

Komentář trenérky : V neděli náš čekaly soupeřky z Příboru. Začátek utkání se odehrával v  útočném "duchu", obrana v první části zaostávala na obou stranách. My jsme za 1.poločas opět zahodily spoustu vyložených šancí, ale oproti sobotě byla větší "chuť" vyhrát. Děvčata zlepšila obranu a bodově se k Dudy přidala i Nikol, která by v této soutěži měla být jednou z opor týmu. Konec utkání nechali rozhodčí "rozjet na tvrdo" a bylo vidět několik nepěkných agresivních zákroků, které naštěstí neskončily zraněním. Vítězství si děvčata vybojovala a opět si dokázala, že "když se chce, tak to jde".