Juniorky U19 doma 1 výhra a 1 debakl

O víkendu odehrály juniorky U19 na domácí palubovce v nové hale u 5.ZŠ také 2 své premiérové domácí zápasy v sezóně 2013/2014. V sobotu 19.10.2013 od 19 hod přivítaly celek OSK Olomouc a děvčatům se podařilo zvítězit 57:45. V neděli 20.10.2013 pak od 13 hod schytaly debakl od dalšího olomouckého celku SKUP.

U19 X OSK Olomouc 57 : 45 ( 7:5 !!!, 25:16, 41:31 )

Komentář trenérky : Sobotní utkání nebylo příliš pohledné pro diváky ani pro trenéry. Skóre po 1. odehrané čtvrtině 7:5 už napovídá, že šlo spíše o běhanou s velice nepřesným zakončením pod oběma koši. Naše děvčata se dokázala ve 2. čtvrtině bodově odtrhnout zrychlenou hrou a desetibodový náskok si udržovala do konce zápasu.

Sestava a body : Dudová Barbora - 18 b (TH 4/2, F3), Vávrová Michaela - 12 b (trojky 2, F1), Glacová Simona - 12 b (TH 8/4, F3), Melcrová Dominika - 8 b (F3), Koudelková Petra - 4 b (F1), Strakošová Nikol - 2 b (F3), Krejčí Kristýna - 1 b (TH 2/1, F3), Sedláčková Veronika - 0 b (F2), Vaculíková Zuzana - 0 b (F2) ... TH celkem 14/7 (úsp. 50%)

Statistiky z tohoto zápasu ze stránek ČBF ...

Fotogalerii tentokrát pořízenou profi-fotografem panem Jiřím Gajdošem se můžete prohlédnout ZDE. Doporučuji ...

U19 X SKUP Olomouc 41 : 98 ( 6:33 !!!, 16:55, 29:79 )

Komentář trenérky : Nový tým Olomouckých basketbalistek poskládáný z hráček Olomouce, Kroměříže a Lipníku předváděl velmi pěkný , rychlý, jednoduchý basket. Téměř každá hráčka se dokázala prosadit proti naši slabé a naivní obraně. 1. čtvrtina byla stejně jako v sobotu strašná, tentokrát však jen z naší strany ! My jsme se v útoku  jen těžko prosazovaly. Tahounem v zápase byla Míša Vávrová, který neúnavně "zaměstnávala" olomouckou obranu a v 2.půlce se přidala i Nikol Strakošová. Utkání se nevydařilo Barboře Dudové, která v nedělních zápasech má problém se prosadit a její body chyběly.

Sestava a body : Vávrová Michaela - 13 b (TH 8/5, F4), Strakošová Nikol - 10 b, Melcrová Dominika - 6 b (TH 6/4, F4), Glacová Simona - 6 b (TH 4/0, F5), Sedláčková Veronika - 4 b (F2), Dudová Barbora - 2 b (F5), Koudelková Petra, Krejčí Kristýna a Vaculíková Zuzana - 0 b (F1), Jouzová Beáta - 0 b (F2) ... TH celkem 18/9 (úsp. 50%)

I tento zápas skvěle fotil pan Jiří Gajdoš. Děkujeme. Prohlédnout si jeho fotografie můžete ZDE :-)