Kadetky doma ve 2 vyrovnaných zápasech vybojovaly alespoň 1 výhru

O tomto hracím víkendu hrály naše kadetky U17 na domácí palubovce.

V pátek 8.11.2013 od 17.40 hod přivítaly ( tentokrát v hale Lokomotivy Krnov ) záložní tým SBŠ Ostrava. V zajímavém utkání plném zvratů, ve kterém bylo k vidění spousta krásných košů, ale na druhé straně i dětinských chyb, se nakonec radovala naše děvčata. Přestože do utkání vstoupila hrůzostrašně a po chvíli byl stav 3:15, se podařil ve 2.čtvrtině parádní obrat. Ve 2. půli  jsme několikrát dokázali odskočit na rozdíl 15-ti bodů, který ale soupeř vzápětí dokázal téměř vymazat a my se nakonec v závětu strachovali o vítězství ... Hrát ještě o 1 min víc, asi by to nedopadlo !!!

V neděli 10.11.2013 od 9 hod se pak utkaly na 5.ZŠ s "B" týmem Prostějova. Po nadějném začátku přišel před poločasem asi 5-min úsek, ve kterém holky nebyly schopny skórovat a soupeřky otočily skóre ve svůj prospěch. Po tomto "obratu" jsme se vrátily k našim již tradičním bolestem, ať už je to nízká produktivita v koncovce pod soupeřovým košem a velice špatné obranné doskakování. Prostějovské hráčky si 2.poločas celkem v pohodě pohlídaly a vedení až do konce zápasu udržely ...

U17 X SBŠ Ostrava "B"  83 : 80 ( 13:19 , 44:32 , 59:53 )

Sestava a body : Dudová Barbora - 22 b (TH 2/2, F1), Glacová Simona - 17 b (TH 11/5, F4), Thiebergerová Pavla - 10 b (TH 4/3), Zelenková Vendula - 9 b (TH 6/3, F4), Sedláčková Veronika - 8 b (TH 2/2), Šupáková Romana - 8 b (TH 4/2, F2), Vaculíková Zuzana - 5 b (TH 1/1, F5), Koudelkov Petra - 4 b, Dvořáková Zuzana - 0 b (F3) ... TH celkem 30/18 (úsp. 60%)

U17 X OP Prostějov "B"  64 : 68 ( 23:11 , 31:36 , 47:53 )

Sestava a body : Glacová Simona - 18 b (TH 7/7, 1 trojka, F4), Vaculíková Zuzana - 15 b (TH 2/1, F4), Zelenková Vendula - 10 b (F1), Šupáková Romana - 6 b (F4), Dudová Barbora - 5 b (TH 2/1, F2), Sedláčková Veronika - 4 b (F2), Dvořáková Zuzana - 4 b (F5), Koudelková Petra - 2b (F1) ... TH celkem 11/9 (úsp. 82%)