KADETKY SI PRO NÁS PŘICHYSTALY PŘÍJEMNÉ PŘEKVAPENÍ A S TÍMTO ROKEM SE ROZLOUČILY 2 X VÍTĚZNĚ S OSK OLOMOUC :-)

V pátek 20.12.2013 v Olomouci a hned v sobotu 21.12.2013 se utkaly naše kadetky U17 se svým párovým družstvem OSK Olomouc. Soupeřky byly pro tyto utkání favoritkami, ale naše děvčata zabrala a poprvé v této sezóně se radovala ze 2 výher v řadě a v tabulce se vzdálila sestupovým příčkám !!! Snad se jim vstup do nového roku podaří tak dobře, jak se rozloučily s pomalu končícím rokem 2013 ...

OSK Olomouc X U17  61 : 75 ( 10:21, 33:30, 42:53 )

Sestava a body : Glacová Simona - 21 b (TH 9/5, F2), Thiebergerová Pavla - 13 b (1 trojka, TH 7/6, F1), Dudová Barbora - 12 b (TH 4/2, F2), Zelenková Vendula - 10 b (F4), Šupáková Romana - 6 b (TH 2/2, F2), Sedláčková Veronika - 6 b (F3), Koudelková Petra - 4 b (F1), Dvořáková Zuzana - 3 b (TH 2/1, F3) ... TH celkem 24/16 (úsp. 67%)

Komentář trenérky : Do pátečního utkání  v Olomouci děvčata doslova vlétla a válcovala soupeřky pěknou, jednoduchou hrou s přesným zakončením. Změna však přišla hned ve 2.čtvrtině, kdy soupeřky změnily taktiku a místo střel volily nájezdy do koše, což nám  dělalo velké problémy a začaly jsme faulovat, z 19-ti střílených TH soupeřky proměnily 11! Po poločase se opět naše děvčata vrátila do hry a pěkně natáhla skóre. Ještě v 6.min poslední čtvrtky byl stav 71:46. Ovšem závěr patřil holkám z Olomouce, kdy proměnily 4 trojky za sebou a náskok snížily.

U17 X OSK Olomouc  67 : 61 ( 17:8, 42:22, 56:37 )

Sestava a body : Zelenková Vendula - 21 b (TH 9/5, F1), Glacová Simona - 16 b (TH 4/2, F2), Vaculíková Zuzana - 12 b (TH 5/4, F4), Dudová Barbora - 8 b (TH 2/0, 3), Šupáková Romana - 6 b (F5), Koudelková Petra - 2 b, Dvořáková Zuzana - 2 b (TH 2/2, F1) ... TH celkem 22/13 (úsp. 59%)

Komentář trenérky : Hodně podobný průběh měl i sobotní zápas, kdy jsme po většinu utkání byly lepší a do poslední desetiminutovky jsme šly s náskokem 20-ti bodů. To ovšem ještě nic neznamená a my dokážeme pěkně zdramatizovat i vyhrané utkání. Nechaly  jsme soupeře rozstřílet (tentokráte 6 trojek za sebou) a rázem bylo skóre o 2 body. Poslední minutu děvčata zabrala a nepustila soupeře do vedení. Po dlouhé době jsme se radovaly z vyhraných utkání a děvčatům patří dík za bojovné výkony.