MLADŠÍ MINIŽAČKY DEKLASOVALY SBŠ OSTRAVA "B" 91:14 A 81:13

V sobotu 1.2.2014 naše mladší minižákyně U14 čekal slabší soupeř - SBŠ Ostrava "B". Jsou to mladší holky 10 a méně let staré, jejich hlavní soutěží je U11 a v této kategorii startují hlavně kvůli nabírání zkušeností. Utkání skončilo dle předpokladů, tedy 2-mi jasnými výhrami 92:14 a 81:13. Oproti nervydrásajícím duelům ve středu proti Panteru Javorník měly dnes tedy volno naše nervové soustavy, na druhou stranu při takto rozdílných týmech se zase moc nedá mluvit o zápasu, který by "bavil", když je o vítězi jasno po 2 minutách hry ... Zkoušel jsem u holek evidovat i finální přihrávky, takové co vytvořily jasnou střeleckou příložitost pro spoluhráčku, která byla následně využita - počet najdete u hráček pod "A".

U12 X SBŠ Ostrava "B"  91 : 14 ( 28:1, 47:4, 80:4 )

Do utkání holky vtrhly jako uragán a po 2 minutách, kdy to bylo asi 12:0 už bylo po utkání. Elán holkám vydržel 3. čtvrtiny - skóre 81:4. Bohužel v poslední čtvrtině si holky vybraly "oddechový čas" ( po čtvrtinách 28:1, 20:3 a 33:0 v poslední jen 11:10 !!! ) a tak se své první vstřelené 100-ky zase nedočkaly. Celý zápas se dařilo soupeřky bránit, ale nakonec nám v předposlední minutě utkání daly hned 2 koše za hry !!! Ostatní body nám daly hostující hráčky z TH, které házely velmi dobře, jejich úspěšnost byla minimálně 50% a v tomto ohledu se máme od nich co učit ... Střelecky potěšila svým novým osobním rekordem Bára (9b) a určitě potěšily svou zlepšenou střeleckou potencí Agáta (6b) a Zuzka (10b).

Sestava a body : Chudárková Zlata - 20 b (F1, A2), Ječmenová Julie - 17 b (TH 4/1, F1, A5), Šturcová Zuzana - 10 b (F2, A1), Palicová Barbora - 9 b (TH 2/1), Řemínková Kateřina - 7 b (TH 2/1, F1), Pořízková Agáta - 6 b (A2), Papadopulosová Michaela - 6 b (F4, A4), Vrbová Monika - 5 b (TH 2/1, F3, A3), Janalíková Alena - 4 b (TH 3/2, F3, A1), Klimenková Denisa - 4 b (TH 3/0, A1), Ostráková Valérie - 3 b (TH 2/1), Houbová Jana a Malá Simona - 0 b, Malovaná Natálie - 0 b (F2) ... TH celkem 18/7 (úsp. 39%)

U12 X SBŠ Ostrava "B"  81 : 13 ( 19:0, 34:6, 64:9 )

Viz utkání č. 1, přece jen jsme měli vlažnější vstup do tohoto utkání, ale postupem času se holky zase dostaly do tempa. Soupeřky nám zase většinu svých bodů daly z TH, ze hry se dnes proti nám prosazovaly opravdu jen minimálně. Tentokrát se TH lépe dařily i nám, bilance 12/5 není v této kategorii vůbec špatná. V obou zápasech se do střelecké listiny zapsalo celkem 11 holek ze 14-ti, které do zápasu zasáhly, což je taky gúúúd :-)

Sestava a body : Chudárková Zlata - 22 b (F1), Ječmenová Julie - 15 b (TH 1/1, F2, A2), Klimenková Denisa - 12 b (TH 6/2, A1), Malovaná Natálie - 9 b (TH 1/1, A1), Šturcová Zuzana - 6 b (F3), Papadopulosová Michaela - 5 b (TH 2/1, A4), Řemínková Kateřina - 4 b (F3, A1), Palicová Barbora a Pořízková Agáta - 2 b (A1), Vrbová Monika - 2 b (F3, A2), Janalíková Alena - 2 b (TH 2/0, F2, A1), Ostráková Valérie - 0 b (F1, A2), Houbová Jana a Malá Simona - 0 b ... TH celkem 12/5 (úsp. 42%)