STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ POPRVÉ PROHRÁLY. V OSTRAVĚ 2X PODLEHLY CELKU SBŠ 22:50 a 30:50

V neděli 18.10.2015 sehrála děvčata kat. U13 2 utkání v Ostravě proti hráčkám SBŠ. Tentokrát jsme nemohli počítat s pomocí děvčat z Bruntálu ( Anička hrála žákovskou ligu U14 v Prostějově ). Na druhou stranu jsme letos poprvé mohli počítat ( po dovolené a nemoci ) s Natkou Malovanou.

Úvod prního zápasu byl velice žalostný, kdy jsme za 1.čtvrtinu dokázaly skórovat jen jednou ( toto se nám bohužel podařilo zopakovat také v poslední čtvrtině ) !!! Největší slabinou tohoto zápasu byl útočný doskok a návrat do obrany, proto děvčata z SBŠ neměla problém skórovat z rychlých protiútoků. V postupném útoku jsme také měly problém, protože s odstupovanou obranou ještě nemáme zkušenosti. Přesto byly Ostravanky daleko chtivější po vítězství a nám chyběla bojovnost a souhra jak v obraně, tak v útoku.

SBŠ Ostrava - Krnov  50 : 22 (8:2,19:10,31:20)

Sestava a body: Klimenková Denisa - 10 b, Palicová Bára - 4 b (TH 2/0), Malovaná Natka - 4 b, Chytilová Hanka - 2 b (TH 4/0), Ostráková Valča - 2 b (TH 2/0), Zembická Natka + Náplavová Áďa + Houbová Janča + Suchánková Markét - 0 b

Druhý zápas už byl na pohled lepší, nechaly jsme si "utéct" 2. čtvrtinu a druhý poločas jsme hrály vyrovnaně. Pochválit tentokráte můžu pouze nejmladší hráčku našeho týmu Adélku, která se na rozdíl o starších děvčat dokázala i bodově prosadit.

SBŠ Ostrava - Krnov  50 : 30 (13:7,28:13,46:19)

Sestava a body : Ostráková Valča - 8 b (TH 6/2), Klimenková Denča - 7 b (TH 8/1), Palicová Bára - 6 b (TH 5/2), Chytilová Hanka - 5 b (TH 2/1), Náplavová Áďa - 3 b (TH 2/1), Zembická Natka - 2 b , Malovaná Natka + Suchánková Markét + Houbová Janča - 0 b