STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 ZKLAMALY VE FRÝDKU-MÍSTKU, KDE 2X JASNĚ PODLEHLY 23:57 a 33:62

V sobotu 21.11.2015 jsme ráno jeli s děvčaty na další zápasy kategorie U13 do Frýdku-Místku. Bohužel musím zhodnotit obě utkání velmi kriticky. Děvčata z F-M "vletěla" do utkání s velkou chutí, bojovností a s cílem zvítězit. To se jim celkem jednoduše podařilo vzhledem k počtu jednoduchých ztrát z naší strany. Obrana nebyla až tak špatná, ale příliš mnoho "darovaných" míčů z  naší nedbalosti a zbrklosti dala  soupeřkám možnost jednoduše a rychle skórovat.

Další slabinou byl postupný útok, kdy jsme "hledaly" jedna druhou, která by vzala zodpovědnost na sebe a zakončila. Světlou chvilkou v těchto utkáních byla pouze 2.čtvrtina 2.zápasu, kdy jsme soupeře dotáhli na 3 body a zvítězili v této čtvrtině 18:12, ale to bylo vše na co jsme se dneska zmohli.

Musím ocenit výborné výkony rozhodčích, kteří odpískali snad všechny technické chyby, které v utkání byly (což se často  nestává) a také fauly, takže utkání nebylo za hranicí nějakých zákeřných zákroků. Vypracovali jsme si tak za oba zápasy celkem 55 TH, ale bohužel jsme proměnily pouze 15 !!!

F-M - Krnov U13  57 : 23 (12:2,25:9,37:15)

Sestava a body : Janča - 6 b, Natka M. - 5 b (TH 12/3), Bára - 5 b (TH 4/1), Denča - 4 b (TH 8/4), Valča - 2 b, Zemba - 2 b (TH 2/0), Áďa, Hanka, Lucka O. a Nela - 0 b

F-M - Krnov U13  62 : 33 (16:5,28:23,48:26)

Sestava a body : Natka M. - 10 b (TH 8/2), Denča - 7 b (TH 5/1), Hanka - 6 b, Valča - 5 b (TH 8/3), Janča - 3 b (TH 4/1), Zemba - 0 b (TH 2/0), Bára - 0 b (TH 2/0),  Áďa, Lucka O. a Nela - 0 b