U17 / 27.4.2013 / TJ LOKOMOTIVA KRNOV - TJ SOKOL KLADNO 98 : 51 a 75 : 35

V sobotu 27.4.2013 večer od 20 hod zahájily naše kadetky U17 play-off o postup do extraligy. 1.zápas play-off proti celku TJ Sokol Kladno zvládly na výbornou a po velmi dobrém kolektivním výkonua soupeřky deklasovaly 98 : 51.

Po měsíci a půl bez ostrého soutěžního utkání ( pauzu alespoň trochu vyplnila účast na velikonočním turnaji v Ostravě ) holky do utkání vlétly, soupeřky stačily držet krok jen úvodních pár minut a pak už nestačily našemu rychlému a agresivnímu pojetí odolávat. Do konce 1.čtvrtiny vzrostl náskok na 20 bodů a o vítězi již nebylo pochyb. I když se do utkání postupně zapojily všechny hráčky naše hra tím nijak netrpěla a dál jsme předváděli velice dobrý výkon. Ke tradiční opoře Máji Dančiové se dnes přidala pod košem také pod košem produktivní Bára Dudová, ale pochvalu určitě zaslouží celý tým :-)

Utkání doprovázela skvělá kulisa, plná hala většinu utkání podporovala hráčky slušným fanděním, tak jak to má být ... Díky za účast také početné skupince z Bruntálu, která přijela také podpořit ( nebo překontrolovat výkon :-) ) našich holek ... stejně jako jsme byli minulý víkend u nich zase my :-)

Stav série 1 : 0.

Odkaz na oficiální statistiky na stránkách ČBF...

Sedláčková Veronika - 0 b

V neděli 28.4.2013 ráno v 9 hod série pokračovala 2. zápasem. Dnes se sešlo v hale mnohem méně fanoušků ( jak už to bývá v neděli ráno zvykem ) a také vstup našich děvčat do utkání byl mdlý. Soupeřky z Kladna celou 1. čtvrtinu držely s námi krok, naše holky zdaleka neoplývaly takovým elánem jako předchozího večera. Světlou vyjímkou v 1.čtvrtině byla Máša Vávrová, která se dokázala prosadit pod oběmi koši. Od 2. čtvrtiny se holky postupně dostaly do tempa a po poločasovém asi 10-ti bodovém vedení se v druhém poločase rozehrály k výkonu, který se blížil tomu včerejšímu. Zlepšily se hlavně v obraně, v 2. poločase se soupeřky z Kladna na každý ze svých mála košů hodně nadřely. Naše obvyklé opory se v útoku nakonec rozstřílely a nakonec z toho bylo další pohodlné vítězství 75 : 35.

Stav série 2 : 0 v náš prospěch, uvidíme jak holky za 14 dní na Kladně zahrají, série tam bude pokračovat 3. a případně 4. zápasem. Za Kladno by již měla nastoupit jedna z největších opor Šauerová, která si o víkendu plnila své povinnosti v klubu Basket Slovanka na Mistrovství ČR U17 ...

Odkaz na oficiální statistiky na stránkách ČBF ...