JAKO POSLEDNÍ ZAHÁJIL SEZÓNU TÝM KATEGORIE U12. DOMA 2x TĚSNĚ PODLEHL CELKU SBŠ OSTRAVA 42:49 a 31:38

Do rozběhlé soutěže kategorie U12 se konečně zapojila v sobotu 17.10.2015 i naše děvčata (odpadly nám zápasy s Rožnovem, který se na poslední chvíli ze soutěže odhlásil). Tým této kategorie je z velké části doplněn našimi benjamínky z kategorie U10-11. Tento rok bereme jako zkušební pro nejmladší a nasbírání zkušenosti pro děvčata "starší" ( roč.2004 ), která pak mohou těmito zkušenostmi doplnit tým kategorie U13.

Na první zápasy dorazil k nám tým z SBŠ Ostrava. Obě utkání byla velice vyrovnaná a skončila stejným bodovým ziskem 7-mi bodů pro hostující SBŠ. Ostravská děvčata si šla tvrdě za vítězstvím do posledních minut, kdežto nám právě v posledních minutách síly ubývaly. Přesto jsem s výkony děvčat spokojena i přes spoustu ztracených míčů a nedaných "šoupáků". Myslím si, že děvčata nechala na hřišti všechny síly a to je to, co se od nich očekává. "Mláďátka" (Eliška, Verča, Domča, Terezka, Sophi, Míša) se předvedla velkou bojovností a v průběhu sezony nám určitě pomůžou i bodově.

Krnov - SBŠ Ostrava  42:49 (10:5,23:19,27:29)

Body : Hanka - 18 b (TH 4/2), Janča - 10  b (TH 2/0), Zembík - 6 b (TH 4/2), Markét - 6 b, Nela - 0 b

Krnov - SBŠ Ostrava  31:38 (4:5,14:17,21:26)

Body :  Hanka - 16 b (TH 2/0), Áďa - 7 b (TH 4/1), Zembík - 4 b (TH 2/0), Janča a Markét - 2 b, Nela - 0 b