Juniorky U19 vydřely výhru ve Frýdku-Místku a prohrály v Příboru

Juniorky U19 pokračovaly ve své ligové soutěži 2 zápasy na palubovkách soupeřek. V pátek 1.11.2013 v dramatickém zápase udolaly svého "oblíbeného" soupeře z Frýdku-Místku 77:76 v prodloužení ( bohužel se na konci zápasu zranila Michaela Vávrová ) a v sobotu 2.11.2013 v Příboru po nadějném 1. poločase nakonec odpadly a prohrály 68:87...

BK Frýdek-Místek X U19  76 : 77 po prodloužení ( 20:14, 41:37, 50:53, 68:68 )

Komentář trenérky : Vstup do utkání proti našemu "oblíbenému" soupeři se vůbec nevydařil. Děvčata z FM byla "všude" rychlejší a hlavně kralovala v útočném doskakování. My jsem začaly vzdorovat až ve 2.čtvrtině, kdy jsme "vytáhly" naši silnou zbraň - rychlý protiútok a naznačily soupeřkám, že to s námi nebude zase tak jednoduchý zápas. V 2.poločase se skóre přetahovalo na obou stranách s rozdílem 2-4 bodů. Závěr utkání se nám po neúspěšné střele a špatné obraně v posledních vteřinách nevydařil a šly jsme do prodloužení. Tato pětiminutovka byla odehrána v maximálním tempu a bojovnosti, ale i přesto bylo vidět na obou stranách spoustu ztrát a neproměněných šestek. Štěstí se tentokráte obrátilo na naši stranu a výhru jsme slavily my. Velkým mínusem tohoto utkání bylo zranění Máši v poslední vteřině zápasu !!!

Sestava a body : Dudová Barbora - 18 b (TH 8/4, F3), Vávrová Michaela - 15 b (TH 3/2, F3), Thiebergerová Pavla - 14 b (TH 3/1, F2), Melcrová Dominika - 10 b (TH 2/1, F2), Strakošová Nikol - 8 b (F5), Glacová Simona - 6 b (F5), Zelenková Vendula - 4 b (TH 2/0, F2), Koudelková Petra - 2 b (TH 2/0, F2), Vaculíková Zuzana - 0 b ... TH celkem 20/8 (úsp. 40%)

BK Příbor X U19  87 : 68 ( 16:16, 31:39, 61:51 )

Komentář trenérky : Tento zápas byl pro diváka odehrán dvěma různými poločasy. V první půli se hráčky z Příbora "nepředřely" v obraně a nechaly nám spoustu prostoru k zakončení ze střední vzdálenosti. Bohužel jsme toho nevyužily, tak jak jsme mohly a do poločasu jsme šly s 8-mi bodovým náskokem. V dalších 20-ti minutách již kralovaly soupeřky, které byly jak "vyměněné", zlepšily obranu a hrály rychle dopředu. Během 7-mi minut jsme dostaly 23 bodů a my daly pouze 1 koš. Soupeřky byly v "laufu" a my jsme už nenašly návod, jak je zastavit. V druhé půli jsme dostaly výprask jak malé holky a nakonec zcela po zásluze jsme prohrály !!!

Sestava a body : Zelenková Vendula - 18 b (TH 6/4, F3), Dudová Barbora - 11 b (TH 6/3, F4), Strakošová Nikol - 10 b (F4), Melcrová Dominika - 10 b (TH 6/4, F5), Koudelková Petra - 6 b, Glacová Simona - 5b (TH 2/1, F2), Sedláčková Veronika - 2 b , Vaculíková Zuzana a Thiebergerová Pavla - 2 b (F1),  Krejčí Kristýna - 2 b (F2) ... TH celkem 20/12 (úsp. 60%)