JUNIORKY V OSLABENÉ SESTAVĚ UHRÁLY DOMA 1 VÝHRU

V sobotu 27.9.2014 zahájily sezónu také juniorky U19 a to na domácím hřišti (5.ZŠ) proti "B" týmu Hradce Králové. Tým devatenáctek v sestavě Domča, Romča, Dudy, Okáč, Péťa, Verča, Bea a Saša ( která se po několika letech opět vrátila na palubovku ) začala zápas s velkým respektem a v 7.min byl stav 3:20 !!! V prvních minutách se zranila Oki, která musela na ošetření do nemocnice a tak na lavičce zůstaly pouze 2 děvčata. Ke konci 1 čtvrtiny se však děvčata přestala bát a začala hrát svou hru. Zápas byl z naší strany velmi bojovný a i přes obrovský počet ztrát (39!) se děvčata nevzdala a bojovala až do posledních minut. Poslední čtvrtinu jsme odehrály bez vyfaulované Barči, která byla do té doby nejvíce bodující hráčkou a tak soupeř mohl výrazněji natáhnout skóre ve svůj prospěch. Pochvalu zaslouží opravdu všechna děvčata i ta, která se přes svá zranění nemohla zasáhnout do zápasu,ale usilovně povzbuzovala (Máša, Zuzka D, Zuza V., Týna). I přes nepohledný výsledek děvčata byla odměněna pozápasovým potleskem v hledišti.

Krnov - Hr. Králové B  55 : 93 (13:25, 28:41, 41:66)

statistika

V neděli nás čekal soupeř z Trutnova, který nastoupil ve stejném počtu hráček jako náš tým. Od začátku bylo vidět, kdo má větší chuť do zápasu a tak výbornou spoluprací v obraně a rychlou hrou v přechodu do útoku děvčata nahnala 18-ti bodový náskok do poločasu. Druhá půle již byla vyrovnaná, nevycházel postupný útok, polevily jsme v obraně a v rychlém přechodu jsme se dopouštěly zbytečných ztrát. Konec zápasu vzala na sebe Oki, která svými nájezdy udržela přijatelný náskok do konce zápasu. Na skórovaných bodech se podílela téměř všechna děvčata vyrovnaně a to je cesta, jak může tento tým uhrát dobré výsledky.

Krnov - Trutnov B  67 : 51 (22:12, 41:23, 53:38)

statistika

Také bych chtěla poděkovat všem divákům, který chodí povzbudit své dcery, kamarádky, přítelkyně ...

Za 14 dní se opět ukážeme na domácí palubovce, tentokráte proti týmu z Kyjova ( 11.10.2014 v 16h ) a v neděli ( 12.10.2014 v 9 hod ) se silným soupeřem SŠMB Brno.