KADETKY U17 PO NEDĚLNÍ PORÁŽCE VE F-M NEUSPĚLY ANI V DOHRÁVCE V HAVÍŘOVĚ

Další dva zápasy kadetek U17 se tentokrát "roztáhly" i do pracovního týdne. Sobotní zápas v Havířově byl přeložen na středu 11.12.2013 a o víkendu tak holky cestovaly jen v neděli 8.12.2013 na zápas do Frýdku-Místku. Přestože v zahajovacím utkání sezóny jsme doma Frýdek-Místek porazily celkem v pohodě o 12 bodů, tentokrát holky neuspěly a po vlažnějším začátku se jim už ztrátu nepodařilo dohnat a soupeřky jim porážku vrátily i s úroky. Ve středu v Havířově se proti silnějšímu protivníkovi očekávala snadná porážka, zvlášť když holky odcestovaly jen v 7-mi, ale po 3/4 zápasu se držely více než statečně. Nakonec ale po vyfaulování se 2 hráček v poslední čtvrtině padly a prohrály 61:81.

BK Frýdek-Místek X U17  70 : 53 ( 26:14, 34:28, 51:43 )

Sestava a body : Zelenková Vendula - 16 b (TH 1/0, F2), Glacová Simona - 14 b (trojka 1, TH 1/1, F5), Dudová Barbora - 8 b (TH 3/0, F4), Vaculíková Zuzana - 5 b (TH 5/1, F3), Dvořáková Zuzana - 4 b (F2), Sedlíčková Veronika - 4 b (TH 2/2, F3), Koudelková Petra - 2 b (TH 2/2, F1) ... TH celkem 14/6 (úsp. 43%)

BK Havířov X U17  81 : 61 ( 15:12, 37:33, 58:55 )

Sestava a body : Glacová Simona - 24 b (TH 15/10, F3), Zelenková Vendula - 14 b (TH 8/6, F3), Vaculíková Zuzana - 10 b (TH 8/6, F4), Šupáková Romana - 6 b (TH 2/0, F5), Thiebergerová Pavla - 4 b (TH 2/2, F5), Sedláčková Veronika - 2 b (F1), Syslová Tereza - 1 b (TH 2/1) ... TH celkem 37/25 (úsp. 68%)

Komentář trenérky : Na utkání do Havířova jsme odjížděly v méně početné sestavě ( jen 7 holek ). Soupeřky naopak nastoupily v plném počtu :-) Očekávalo se, že domácí na nás vletí a budou nás válcovat, co to dá. Rozhodčí ale poněkud "zpomalovali" tempo hry a každý dotyk byl odpískán ( a to na obou stranách ). Až překvapivě děvčata držela se soupeřkama krok celé 3. čtvrtiny a to už jsme od 28.min měly Páju a Romču na lavičce s pěti fauly. Ještě ve 32.min jsme stáhly skóre na 2 body a pak už děvčatům došly síly a poslední čtvrtinu jsme prohrály 23:6. Škoda jen "nepěkného" skóre, které neodpovídá průběhu utkání.