MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ DOKÁZALY VE 2 VYROVNANÝCH ZÁPASECH ZDOLAT SBŠ OSTRAVA

V sobotu 7.3.2014 ráno jsme přivítali hráčky SBŠ Ostrava, které stejně jako náš tým v základní části obsadil 2.příčku v tabulce. Utkání bylo pohledné a napínavé až do posledních vteřin. Už se stává tradicí, že každé první utkání dohráváme v prodloužení ( již 3 x po sobě ). Hrálo se rychle dopředu, na naší straně bylo vidět více přihrávek než obvykle a do bodování se zapojila téměř všechna děvčata. Slabinou byl návrat do obrany, kdy mladší děvčata ještě nedokáží vypomoct a dostávaly jsme jednoduché, rychlé koše. Další výtka přichází na neproměněné tutovky, nejvíce v poslední čtvrtině, kdy jsme 6 minut neskórovaly !!! V prodloužení jsme nastoupily v nejsilnější sestavě a vyhrály jsme poměrem 13 : 8. Rozhodčí byli tentokrát nakloněni na naši stranu, i když zase musíme my podotknout, že nepískali nepovolené bránění a clony hostujících hráček, což v této kategorii není dovoleno.

Krnov U12 - SBŠ Ostrava  61 : 56 pp

Sestava a body : Natka M. - 12 b (TH 8/4), Valča - 11 b (TH 4/3), Denča - 11 b (TH 8/1!), Natka Z. - 8 b, Zuzka - 6 b (TH 6/0), Bára P. - 5 b (TH 4/1), Bára Ř. - 4 b (TH 1/0), Janča - 3 b (TH 4/3), Natka D. - 1 b (TH 2/1), Kája - 0 b (TH 2/0), Áďa a Markétka  - 0 b

Druhé utkání mělo téměř stejný vyrovnaný průběh a zápas většinou táhla zkušená děvčata ( Denča, Valča a Natka). Rozhodlo se v poslední čtvrtině, vítězným poměrem 11:6.

Krnov U12 - SBŠ Ostrava  52 : 48

Sestava a body : Denča - 17 b (TH 6/3), Valča - 12 b (TH 5/2), Natka M. - 12 b (TH 4/0), Áďa - 4 b, Bára P. - 4 b (TH 2/2), Bára Ř. - 2 b, Janča - 1  b (TH 2/1), Natky a Markétka - 0 b