MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ V PROSTĚJOVĚ HRÁLY 2 VYROVNANÁ UTKÁNÍ, 1 DOKÁZALA VYHRÁT.

V sobotu ráno 7.2.2014 zavítala naše nejmladší děvčata kat. U12 do Prostějova za týmem, který v letošní sezóně ještě neporazila. Museli jsme cestovat poměrně brzy neboť zápasy se hrály od 9 a 11 hodin.

Očekával se vyrovnaný souboj a to se také potvrdilo. Každý chvilku tahal pilku a 1.zápas skončil v hracím termínu 35:35. V prvním prodloužení nasadily obě trenérky nejlepší pětku a dalších 5 min. hracího času se opět hrálo vyrovnaně (39:39). My jsme měly spoustu příležitostí, kdy se naše hráčky (Natka, Denča, Agnes) ocitly samy pod soupeřovým košem, ale bohužel žádná z nich vyloženou šanci neproměnila. Do dalšího prodloužení trenérka Krnova nasadila i další (mladší) hráčky a soupeř si udělal hned od prvním minut náskok a utkání dotáhl do vítězného konce.

OP Prostějov - Krnov U12  53 : 41 po 2.prodloužení

Sestava a body : Natka M. - 12 b (TH 4/2), Denča - 8 b (TH 6/2), Ágnes - 8 b (TH 6/4), Zuzka - 5 b (TH 2/1), Natka Z. - 4 b (TH 2/0), Valča - 2 b (TH 4/2), Natka D. -  2 b, Áda, Bára, Janča a Markétka - 0 b

Druhé utkání už mělo trošku jiný průběh, kdy první a třetí čtvrtinu byl jasně lepší soupeř, ale druhá a poslední byla zase lepší pro nás. Závěrečnou čtvrtinu byla k nezastavení Natka M. a dobře ji sekundovala Valča a v obraně Natka D. s Natkou Z. nepustily svoje hráčky k zakončení a tak jsme se mohly tentokráte radovat z vítězství my ( poslední čtvrtina 6:17 v náš prospěch ! ).

Obě utkání byla velmi pěkná, kdy bylo vidět pěkné herní kombinace, jak v útoku, tak i dobrá spolupráce v obraně. Hrálo se dle pravidel minibasketbalu, rozhodčí pískali na jedničku a diváci povzbuzovali tak, jak se má.

V našem týmu naposledy oblékla dres Krnova Agátka, která změnila bydliště a pravděpodobně ji uvidíme nastupovat za Prostějov. Ať se jí daří.

OP Prostějov - Krnov U12  35 : 40

Sestava a body : Natka M. - 18 b (TH 6/2), Valča - 8 b (TH 2/0), Denča - 5 b (TH 4/3), Natka D. - 3 b (TH 2/1), Janča, Bára a Natka Z. - 2 b, Áda, Agnes, Markét a Zuzka - 0 b