MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ VE FRÝDKU-MÍSTKU SE STŘÍDAVÝMI ÚSPĚCHY

V sobotu 24.1.2014 časně ráno odjela děvčata kategorie U12 na další dvojzápas do Frýdku-Místku. Přestože jsme doma soupeře na podzim jasně přehráli, očekávali jsme rozhodně težší souboje, protože soupeř se (alespoň dle výsledků) neustále zlepšuje a nám neustále někdo schází,

Úvod prvního zápasu se nám vůbec nevydařil, i přes to, že Valča se Zuzkou předváděly pěkné herní kombinace, ale bohužel, nebyl z toho koš a tak se soupeř ujal vedení. Druhá čtvrtina byla v naší režii, kdy k nezastavení byla Natka M. a dobře ji sekundovala Denča, stáhly jsme 7-mi bodové manko a šly v poločase do vedení o 6 bodů. Po změně stran se opakovala slabá osmiminutovka z naší strany a děvčata z Frýdku si šla pro vítězství. Do poslední části zápasu soupeř nasadil ty nejlepší hráčky, Natce se přestalo dařit a také jsme přestaly bránit a soupeř nás rozdrtil v poslední čtvrtině 16:4 a dokráčel si pro klidnou výhru 57:41 !

Frýdek-Místek - Krnov U12  57 : 41

Sestava a body : Natka M. - 16 b, Valča - 8 b (TH 11/4), Denča - 6 b (TH 2/0), Bára - 4 b, Natka D. - 2 b, Natka Z. - 2 b (TH 4/0), Zuza - 1 b (TH 2/1), Markéta a Bára Ř. - 0 b

Do druhého zápasu děvčata nastoupila jako vyměněná. Předváděla pěknou, rychlou hru a v postupném útoku se začala prosazovat pod košem Bára P. Obrana byla "na těsno" a soupeř měl problémy se prosadit. Velkou pochvalu dostanou tentokráte i mladší děvčata : Natka D., Natka Z, Áďa, Markéta a Kája, které dokázaly ubránit své hráčky a pomohly také v útoku zkušenějším děvčatům. Poprvé se představila v našem týmu Bára Říhová, která se k nám přidala před měsícem a doufejme, že její nadšení a zápal zůstane a bude součástí týmu U12.

Frýdek-Místek - Krnov U12  36 : 65

Sestava a body : Bára - 18 b(TH 2/0), Natka M. - 14 b (TH 2/0), Denča - 14 b (TH 4/2), Valča - 8 b (TH 2/0), Natka Z. - 4 b (TH 2/0), Áďa - 3 b (TH 4/2), Natka D. - 2 b , Bára Ř. - 0 b (TH 2/0), Markéta - 0 b