Mladší žákyně U14 začaly sezónu také se střídavými (ne)úspěchy

O uplynulém víkendu zahájily svou soutěž také mladší žákyně U14. Soupeřkami jim byly po oba dny celky SBŠ Ostrava. V sobotu 28.9.2013 od 12.30 se nejprve utkaly s "A" celkem a pak v neděli 29.9.2013 od 11 hod změřily své síly s "B" celkem.

U14 X SBŠ Ostrava "A"  prohra 56 : 65 (16:21, 26:41, 45:55)

Po slušné 1. čtvrtině se se nám soupeřky začaly vzdalovat. Na začátku 2.půle si vybudovaly místy až 20-ti bodový náskok, který se nám ke konci zápasu podařilo stáhnout do přijatelnějšího rozdílu hlavně tím, že soupeř více prostřídal a dal možnost zahrát si všem hráčkám.

Sestava a body : Steiningerová Anna - 24 b (TH 9/2, F1), Janovská Zuzana - 13 b (TH 8/7, F2), Bendíková Lucie - 8 b (F5), Koláčková Barbora - 5 b (TH 5/1, F2), Slezáková Natálie - 3 b (TH 4/1, F1), Všetičková Natálie - 1 b (TH 2/1, F0), Hejtmánková Lenka - 1 b (TH 2/1, F1), Jonášová Valérie - 1 b (TH 2/1, F3) ... TH celkem  32/14 (úsp. 44%)

Statistiky z tohoto zápasu ze stránek ČBF ...

U14 X SBŠ Ostrava "B"  výhra 109 : 35 (29:3, 52:14, 80:19)

V neděli proti "B" celku to měly holky daloko jednodušší. Soupeř nastoupil s děvčaty ročníku narození 2001 a 2002 hrající stabilně kategorii U13, takže jsme měli na palubovce jednak zkušenější a jednak daleko fyzicky vyspělejší sestavu. Většina našich soupeřek byla o 1 - 2 hlavy menší než naše holky a tak zejména pod oběma koši na obranném i útočném doskoku jsme kralovali. Víc to nemá cenu hodnotit, utkání spíše připomínalo trénink než boj o ligové body ...

Sestava a body : Bendíková Lucie - 26 b (TH 6/4, F3), Steiningerová Anna - 22 b (TH 2/0, F4), Janovská Zuzana - 19 b (TH 5/3, F3), Jonášová Valérie - 16 b (TH 2/0, F0), Koláčková Barbora - 10 b (TH 5/2, F1), Hejtmánková Lenka - 6 b (F0), Slezáková Natálie - 6 b (F0), Ovčáčková Karolína - 4 b (F0), Všetičková Natálie - 0 b (F0) ... TH celkem 20/9 (úsp. 45%)