NAŠE VETERÁNKY TENTOKRÁT V PROSTĚJOVĚ JASNĚ PODLEHLY 54 : 77

Po více než měsíční zápasové pauze se v pátek 17.1.2014 večer od 20 hod naše veteránky představily na palubovce favorita své soutěže v Prostějově.

V prvních 2 vzájemných zápasech se hrálo velice vyrovnaně a vždy děvčata odešla poražena až po prodloužení, tentokrát hned od úvodu zápasu tahala za kratší konec. Sice po jasně prohrané 1. čtvrtině 10:24 se za hlasité podpory fanoušků ještě vzepjaly a dokázaly náskok domácích stáhnout ( nejlépe na 4 body ) na přijatelný poločasový rozdíl 31:39, ale ve 2. poločase se projevila větší fyzická kondice domácích a ty pak celkem v poklidu dotáhly utkání do vítězného konce 77:54.

Napravit dojem si mohou děvčata již v úterý 21.1.2014 od 19.15 hod, kdy na domácí palubovce přivítají v dohrávce celek SK UP Olomouc "B". Tak přijďte fandit :-)

TJ OP Prostějov X ŽENY "B"  77 : 54 ( 24:10, 39:31, 57:43 )

Sestava a body : Hradilová Jana - 32 b (2x trojka, TH 6/6), Melcrová Dominika - 6 b, Strakošová Nikol - 4 b, Hrivňáková Jana - 4 b (TH 2/2), Koudelková Alena - 3 b (TH 2/1), Gadlinová Hana a Jančárová Lucie - 2 b, Bohunská Monika - 1 b (TH 2/1), Láryšová Zuzana, Lukeszová Lucie a Mohelníková Petra - 0 b ... TH celkem 12/10 (úsp. 83 %)

Komentář kapitánky : Do Prostějova jsme odjížděli s odhodláním zkusit favorita potrápit a pokusit si odvézt body domů. Bohužel nakonec zůstalo pouze u přání a museli jsme sportovně uznat, že soupeř byl lepší a sehranejší. Začátek utkání nám vůbec nevyšel, bylo to stejné jako v Šumperku, než jsme se stačily rozkoukat prohrávaly jsme rozdilem 14b, vše bylo špatně ( přihrávky, obrana, doskok, zakončení ... ). Ve 2. čtvrtině jsme se hecly a to i díky intenzívní hlasité podpoře 3 našich fanoušků, kteří s námi cestovali :-), soupeř znervózněl a nám se podařilo náskok snížit na rozdíl 4b. Do 3. čtvrtiny jsme se snažily vstoupit více soustředěné, chvíli se hrálo vyrovnaně, ale po určité době jsme opět stály nohama na zemi a uvědomily si, že "čůrat proti větru se nedá" a to konkrétně v momentě kdy pan rozhodčí pískl Alči Koudelkové úmyslný faul, který nikdo z nás nepochopil. Soupeř dostal druhý dech a našlápl k rozhodujícímu trháku, který už jsme bohužel nezachytily ... Holkám určitě patří velké díky za bojovnost a odhodlání, ale více jak měsíční herní pauza našeho týmu byla hodně znát a Jance Hradilové za obdivuhodný výkon, kdy byla "řezaná" ze všech stran a přesto dala 32b, což je více jak polovina z celkového skóre !!! Určitě máme po tomto utkání o čem přemýšlet a v útery 21.1.2014 se pokusíme proti Olomouci podat lepší a kvalitnější výkon ...

Soupeř o utkání informuje ZDE, v článku je i odkaz na FOTKY, tak se mrkněte ( díky prostějovský webmastere ) ...