NEJMLADŠÍ MINIŽAČKY VYPROVODILY ROŽNOV VÝHRAMI 75:12 a 56:17

V neděli 9.2.2014 před polednem se naše nejmladší minižačky střetly s Rožnovem pod Radhoštěm. Holky po 2 jasných výhrách potvrdily své 2. místo v soutěži a své soupeřky v podstatě již odsoudily k místu třetímu... Škoda, že zkraje týdne onemocněly z tradiční sestavy Agáta se Zuzkou a ke konci týdne se na marodku přidaly i Simča s Nikol, které mohly v těchto zápasech nasbírat další cenné zkušenosti. Holky brzo se uzdravte, příští víkend nás čekají hned 4 zápasy ...

U11 X Rožnov pod Radhoštěm  75 : 12 ( 20:2, 40:7, 61:9 )

Víme jaké družstvo má Rožnov a že první utkání by mělo být celkem vyrovnané dokud budou mít největší opory soupeřek sílu (č. 16 a 17) a tak pokyn zněl jasně, vletět na soupeře a zkusit rozhodnout utkání co nejdřív. To se také podařilo, po 4 minutách holky vedly 14:0 !!! Protože se obdobně dařilo i naší 2. půlce sestavy, v poločase jsme vedli 40:7 a hostující trenér, tak mohl trochu pošetřit své opory na 2. zápas ...

Sestava a body : Chudárková Zlata - 22 b (F2), Papadopulosová Michaela - 13 b (TH 4/3), Ječmenová Julie - 12 b (F1), Janalíková Alena - 8 b (F2), Řemínková Kateřina - 6 b (F1), Ostráková Valérie - 5 b (TH 2/1, F2), Malovaná Natálie - 4 b, Klimenková Denisa - 3 b (TH 2/1, F3), Vrbová Monika - 2 b (F4), Houbová Jana, Náplavová Adéla a Palicová Barbora - 0 b ... TH celkem 8/5 (úsp. 63%)

U11 X Rožnov pod Radhoštěm  56 : 17 ( 10:4, 24:12, 40:13 )

Toto utkání bylo vyrovnanější, zkouší se jiné složení pětek, jiné taktické varianty... Tentokrát opory soupeřek dostaly naplno zabrat, což se postupem zápasu projevilo a hlavně v 2. poločase, pokud se vydaly do útoku, vracely se zpět krokem, pokud vůbec. Jejich únava se nejvíc projevila při bránění, právě všechny 3 hlavní opory soupeře se nakonec vyfaulovaly. Z naší strany nechám hodnocení na trenérech, ale celkově to tentokrát vypadalo VERY GÚD :-)

Sestava a body : Ječmenová Julie - 17 b (TH 6/3, F1), Chudárková Zlata - 16 b (TH 4/2, F1), Papadopulosová Michaela - 11 b (TH 10/3, F3),  Janalíková Alena - 4 b (F1), Houbová Jana a Řemínková Kateřina - 2 b, Klimenková Denisa a Vrbová Monika - 2 b (F1), Malovaná Natálie a Palicová Barbora - 0 b, Ostráková Valérie - 0 b (TH 2/0) ... TH celkem 22/8 (úsp. 36%)