Starší minižákyně U13 doma 2x poraženy Bruntálem

V sobotu 29.11.2014 se naše starší minižákyně doma utkaly ve 2 zápasech v okresním derby s celkem SK Bruntál. Po 1 výhře v minulém týdnu na palubovce vedoucího celku z Havířova si asi holky myslely, že to dnes půjde úplně samo. A ono ne !!! Proti nám stál odhodlaný celek s touhou uspět, což ostře kontrastovalo s partou našich povadlých děvčat ...

Holky sice začaly poměrně dobře a ještě v 7. minutě jsme vedli 11:9, ale poslední minuta úvodní čtvrtiny znamenala otočení skóre na 11:17 a bohužel taky ( což jsme v té chvíli ještě netušili ) našim holkám vzala veškerou víru ve vlastní schopnosti. Od této chvíle nemá cenu cokoliv komentovat, kritiku na děvčata jsem tady už jednou napsal a se zlou jsem se potázal ... Soupeř se asi musel divit, že proti nim stojí tentýž celek, co před týdnem porazil Havířov, který nedávno v Bruntále 2x vyhrál o 15 bodů !!!

Takže dnes zbytek zápasu a celý druhý zápas shrnu slovy Kelišky : "Du blejt, Velebnosti" ...

Krnov U13 - SK Bruntál  29:58 (11:17,17:32,25:42)

Sestava a body : Míša - 12 b (F2), Julča - 6 b (TH 2/0, F2), Natka - 4 b (F1), Zlatka - 2 b, Monča - 2 b (TH 2/0, F1), Valča - 2 b (F2), Bára - 1 b (TH 4/1), Dita, Denča, Kača a Klára - 0 b, Zuzka - 0 b (F1)

Ve druhém zápase jsme začali, tam kde jsme skončili v zápase č. 1 a to v totálním útlumu. Až v poslední čtvrtině jsme trochu zabrali v útoku a našich 9 !!! bodů dosažených za 3. čtvrtiny, jsme úspěšně rozmnožili na celých 18, zejména zásluhou Denči. Zajímavou perličkou ( a zároveň bohužel velice smutnou ) je, že naší nejlepší a zároveň jedinou střelkyní v 1. a 3. čtvrtině byla Julča s úctyhodným bodovým kontem 1 bod v 1. a 2 body ve 3. čtvrtině - tak produktivní byl náš tým !!!

Krnov U13 - SK Bruntál  17:59 (1:11,7:27,9:47)

Sestava a body : Denča - 8 b (TH 2/0), Bára - 4 b, Julča - 3 b (TH 2/1), Kača - 2 b (F1), Dita, Klára, Monča, Natka a Zuzka - 0 b, Zlatka - 0 b (F1), Míša - 0 b (F3), Valča - 0 b (F4)

Komentář trenéra je asi zbytečný, na pondělním tréninku si to s děvčaty jistě vyříká.