STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 DOMA NESTAČILY NA VEDOUCÍ BK HAVÍŘOV a PODLEHLY 43:58 a 35:55

Ve středu 13.01.2016 odpoledne jsme doma přivítali v kategorii U13 ( starší minižákyně ) lídra soutěže doposud neporažený tým BK Havířov. Naše lavička byla plně obsazená a do hry se zapojilo 13 děvčat. Měsíční herní pauza bohužel byla na děvčatech znát a to hlavně v úvodu 1. utkání. Postupně jsme se ale dostávaly do hry a do poločasu jsme srovnaly hru. Ve 3. části jsmebohužel velmi "skromně" skórovali ( pouze 4 body ) a soupeř se nám opět bodově vzdálil. V poslední části jsme urovnaly
skóre na přijatelný rozdíl 15-ti bodů.

V naší hře už bylo vidět více kombinací a některé akce byly opravdu "pro oko diváka". V obraně se ale dopouštíme velké spousty chyb, za které nás soupeřky vždy potrestaly.

Krnov U13 - BK Havířov  43 : 58 (8:17,26:29,30:42)

Sestava a body : Anička - 16 b (TH 4/2), Natka M. - 14 b (TH 4/2), Bára a Denča - 4 b, Valča - 3 b (TH 3/1), Áďa - 0 b (TH 2/0)

Ve druhém utkání byla propadákem 2. a 3. čtvrtina, které jsme prohrály rozdílem 10-ti bodů, což byl hlavní důvod naší porážky o 20 bodů. Pozitivní v tomto utkání bylo zapojení 9-ti hráček do střelecké tabulky.

Krnov U13 - BK Havířov  35 : 55 (9:9,20:31,24:45)

Sestava a body : Valča - 10 b, Denča - 6 b, Bára - 5 b (TH 1/1), Anička a Natka M. - 3 b (TH 2/1), Zemba, Áďa, Janča a Hanka - 2 b

V naší hře už bylo vidět více kombinací a některé akce byly opravdu pěkné. V obraně se ale dopouštíme spousty chyb, za které nás soupeřky téměř vždy potrestaly. Na soupeřkách byla vidět vyhranost jak v útoku, tak v obraně, ze které čerpají a právem jsou nejlepším týmem tohoto kraje. Celkově hodnotím obě utkání pozitivně, až na některé výkyvy našich hráček.

V sobotu nás čeká další těžký soupeř SBŠ Ostrava  a  pokud budeme bojovat a zlepšíme obranu, tak můžeme uhrát "přijatelný" výsledek. Přijďte děvčata podpořit, zápasy se hrají v 10.15 a 12 hodin. Budeme se na Vás těšit.