STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 V SOBOTU 30.1.2016 BOHUŽEL V HAVÍŘOVĚ NATÁHLY SÉRII PORÁŽEK JIŽ NA 6 - PODLEHLY 30 : 53 a 35 : 60

V sobotu 30.1.2016 jsme vyjížděly na další utkání kategorie U13 do Havířova, kde na nás čekal tým Start Havířov, se kterým "bojujeme" o 4.místo v tabulce. Bohužel jsme cestovali ve slabší sestavě - chyběla Barča P., Denča K. a Lucka O.

Úvod prvního utkání nás poznamenal výraznou nepřesností v zakončení. Příležitosti bylo dost, ale katastrofální (ne)úspěšnost našich "šoupáků" dala soupeřům možnost vést hned od samého začátku zápasu. Důstojně jsme odehrály až poslední čtvrtinu, kdy jsme přehrávaly soupeřky pěknou rychlou hrou.

Start Havířov - Krnov U13  53 : 30 (10:4, 24:13, 38:18)

Sestava a body : Anička - 8 b (TH 6/4), Natka M. - 6 b (TH 6/0 !!!), Zemba - 4 b (TH 6/2), Hanka a Valča - 4 b, Janča s Áďou - 2 b, Nela Hanz.. - 0 b (TH 2/0), Nela H. - 0 b

Výborně jsme také vstoupily do druhého utkání, kde ze skvělé obrany jsme přesně zakončovaly a soupeř musel dát do hry nejlepší hráčky. I přesto jsme se do poločasu držely. V druhé půli už jsme fyzicky odpadli a přestali se vracet do obrany a tím skóre ve prospěch domácích narůstalo.

Start Havířov - Krnov U13  60 : 35 (8:10, 23:19, 45:24)

Sestava a body : Natka M. - 9 b (TH 2/1), Valča - 7 b (TH 2/1), Áňa - 6 b (TH 5/2), Janča a Zemba - 4 b , Hanka - 3 b (TH 2/1), Adélka - 2 b

Po delší době dobře zahrála Natálka Zembická, která se svou bojovností a zdravou drzostí dokázala prosadit a strhnout ostatní děvčata k lepším výkonům.