STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ U13 ZAHÁJILY SEZÓNU DOMÁCÍ VÝHROU NAD CELKEM BK PŘÍBOR

V neděli 20.09.2015 zahájily novou sezónu naše starší minižákyně proti celku BK Příbor na domácí palubovce. Krnovský tým byl posílen 3-mi děvčaty z Bruntálu ( Áňa, Lucka a Nela ) a z důvodu dovolené či nemoci nám chyběly Bára P., Natka M. a Hanka.

Úvod prvního zápasu patřil hostujícím hráčkám. Nám se podařilo otočit vývoj utkání ve 2.čtvrtině, pod vedením Áni s Valčou a i  přes velkou spoustu "zahozených" snadných košů jsme vedení udrželi až do konce tohoto poměrně vyrovnaného utkání.

Krnov U13 - BK Příbor 44 : 29 (8:13,27:19,34:27)

Sestava a body : Áňa - 14 b (TH 4/2), Denča - 13 b (TH 4/3), Valča - 11 b (TH 4/1), Natka D. - 4 b, Janča - 2 b, Zembík - 0 b (TH 2/0), Markét, Áďa, Lucka a Nela - 0 b

Druhé utkání jsme měli pod kontrolou od samého začátku, ale soupeře se nám podařilo zlomit ve 2. čtvrtině, kterou jsme vyhráli 20:0 a utkání se pak v poklidu dohrálo.

Obě utkání se hrály pod taktovkou Valči, Áňi a Denči. Na nich byla vidět vyhranost, kterou dokázaly při zápase zúročit.

Krnov U13 - BK Příbor 54 : 20 (13:9,33:9,41:16)

Sestava a body : Valča - 15 b (TH 4/1), Áňa - 12 b (TH 2/0), Denča - 10 b, Janča - 4 b (TH 2/0), Markét - 4 b (TH 2/0), Zembík a Natka D. - 2 b , Lucka - 2 b (TH 2/0), Áďa a Nela - 0 b

Celkové hodnocení :

Na děvčatech byla vidět nevyhranost (sehrály jsme pouze 1 přátelské utkání před sezónou), chyběl cit při zakončení i v přihrávkách. Obrana byla lepší, ale zapomínaly jsme na obranný doskok, odstavování hráček při střelbě a rychlý návrat do obrany. Přesto děvčata předvedla bojovný výkon a "nové" sestavě získala první 2 vítězství :-)