Také ŽENY "A" zahájily sezónu výhrou v Příboru 74 : 70

V pondělí 23.9.2013 zahájily svou mistrovskou sezónu také ŽENY "A". Zajížděly do Příbora, kde se utkaly taktéž s ženským "B" týmem BK Příbor

Zápas skončil vítězně pro naše holky, které dokázaly zvítězit poměrem 74 : 70 (17:14,30:33,57:52).

Hráčky Přiboru se představily v sestavě, která sbírá zkušenosti v II. lize. Naši sestavu tvořily 3 ženy + dorostenky a po 3 letech přestávky se připojila do sestravy i Saša Urbanová, která se opět vrátila na polubovky. Začátek byl z naší stravy hodně nevydařený, možná i proto, že jsme přijely s velkým zpožděním a tak nám chvíli trvalo, než jsme se dostaly do hry. Střelecky se dařilo Máše (3 trojky) a Míše (1trojka), v doskoku kralovala Klára. Desetibodový náskok v poslední čtvrtině jsme promarnily a 2 min před koncem se ujaly vedení hráčky z Příboru. Konec ale patřil nám "zkušenějším" a nakonec vezeme těsné vítězství.

Body : Jana - 22 b, Máša - 17 b, Klára a Míša - 14 b, Domča, Nikol a Lucka - 2 b, Saša - 1 b