U 11 / 2.3.2013 / Basket Ostrava - Krnov 19:62 a 19:64

V sobotu 2.3.2013 vyrazily naše nejmladší minižákyně U 11 na dvojzápas do Ostravy ke svému oblíbenému soupeři Basket Ostrava ( je to náš oblíbený soupeř neboť jsme jej jako jediného zatím porazili ). Domluvilo se nás dost a tak kromě 10-ti děvčat vyrazilo také fandit celkem 6 rodičů. Domácích rodičů bylo taky dost, takže se obě utkání hrála v docela bouřlivé atmosféře.

Holky do zápasu vtrhly, tak jak je neznáme a když asi po minutě vedly 6:0, tak jsme po sobě všichni koukali a nějak se nám nechtělo věřit. Ale pokračovaly v podobném tempu dál, tak jsme si zápas docela brzo začali užívat. Zažívali jsme zatím nepoznané !!! NO STRESS :-)

Nakonec v pohodovém tempu si děvčata dokráčela k vítězství 62 : 19.

Po krátké pauze, věnované doplnění energie, začal 2. zápas. Tentokrát to vypadalo, tak jak jsme očekávali. Celou 1.čtvrtinu jsme se se soupeřkami přetahovaly o každý bod a tak po čtvrtině zápasu bylo skóre 12:13 ve prospěch ostravských hráček. Naštěstí to byla první a zároveň poslední čtvrtina, kdy s námi držely krok. Druhou čtvrtinu už na to děvčata opět vlétla a nedovolila soupeřkám ani bod !!! Takže v půli to už bylo 26:13 pro nás. Ve druhé polovině zápasu jsme již zcela ovládly hru. Svůj první koš se podařilo vstřelit nedávno přistoupivším hráčkám Zuzce Šturcové a Valči Ostrákové, gratulujeme :-) . Druhé utkání nakonec skončilo podobným výsledkem jako to první a to 64 : 19

Obou zápasů se zúčastnila tato sestava ( za jménem je celkový počet dosažených bodů ) :