U 11 / 20.3.2013 / KRNOV - BK PANTER JAVORNÍK 24 : 60 A 28 : 48

Naše nejmladší minižačky U 11 podle očekávání se soupeřkami z Javorníku 2x prohrály a to poměrem 24 : 60 a 28 : 48 ... Oproti úvodním zápasům sezóny, kdy hoky podlehly v Javorníku 2 : 68 a 5 : 86, se ovšem dá mluvit o jistém ( alespoň výsledkovém ) zlepšení :-)

Začátek 1. zápasu byl horor, 1. koš jsme dali až chvíli před poločasem asi za stavu 0 : 30, když na nás hostující trenér nasadil svojí 3. pětku složenou z těch největších prťat ( normálně hostujících děvčat dorazilo 15 !!!, co bychom za to dali ... ), do té doby byl koš pro nás zakletý. Né že by nebyly šance, to útoky se střídaly na obě strany celkem pravidelně, ale ta střelba ...

Ve 2. zápase už to bylo o poznání lepší, jak proměňování nadějných pozic, tak hlavně obrana se velkem zlepšila. Ještě v polovině 3. čtvrtiny jsme holky byly zpět asi o 10 bodů, ale pak do konce zápasu Javorník zase trochu zabral a utekl na konečný rozdíl 20 bodů ...

Potěšitelné je, že už 3. dvojzápas po sobě naše holky ve 2. zápase ( ať už je vítězný nebo prohraný ) dosáhnou lepšího výsledku než v zápase prvním, což je v této kategorii neobvyklé. Většinou poražený tým v 2.utkání dostane ještě větší "sodu" než v zápase prvním. Nevím jestli je to tím, že se přece jen u holek trochu zlepšuje fyzická kondice nebo je to tím, že po nic moc 1. zápase začnou poslouchat rady trenérky ?

Obou zápasů se zúčastnila tato sestava ( za jménem je celkový počet dosažených bodů ) :