U 17 / 10.2.2013 / Krnov - Hradec Králové "B" 70 : 61

Naše kadetky U 17 dne 09.02.2013 v netradičním čase 16.30 nastoupily na zápas 2. ligy skupiny B proti týmu Hradce Králové "B". Soupeř dorazil posílen o 4 hráčky "A" družstva. Náš tým kontroval tím, že hráčky, které jsou připraveny pomoci také ženám, tento víkend musely pomoc ženám vynechat neboť by se nestihly na tento zápas včas vrátit, a tak alespoň ušetřily po náročném pátečním zápase v Kyjově trochu sil.

Utkání se hrálo v poměrně bouřlivé atmosféře, k čemuž částečně pomohli rozhodčí a částečně také domání fans. Holky po vyrovnané a těsně prohrané 1.čtvrtině, se během 2. čtvrtiny zejména zásluhou zlepšené obrany dostaly do vedení a toto většinou 5-10-ti bodové vedení pak udržely až do vítězného konce : 70 : 61 ( 17 : 18 , 36 : 30 , 50 : 43 ).

Zde je odkaz na fotogelerii z tohoto utkání, tak se podívejte :-)