U 17 / 24.2.2013 / SK UP Olomouc - Krnov 82 : 74

V neděli po obědě, po postupu žen do play-off a v téže hale, se utkaly naše kadetky U 17 s celkem SK UP Olomouc. Po vyrovnané první čtvrtině, kdy nás držela zejména svými často bodovými průniky Mája, si soupeřky do poločasu vybudovaly náskok několika bodů, který si udržely až do konce. Naše holky se poměrně často dopouštěly ztrát a také se moc nedařilo proměňovat jasné příležitosti z pod koše, což je v poslední době naše slabina. Domácí hráčky toto dramatické utkání nakonec dotáhly do vítězného konce a my prohráli výsledkem 74 : 82 ( 21:20 , 32:38 , 53:61 ) .

Opět se potvrdilo to, co před zápasem říkaly některé holky, že když je soupeř v tabulce pod námi, tak to nedopadne dobře. Já jim říkal, ať se před zápasem příště podívají na tabulku vzhůru nohama, tak uvidíme, jak to dopadne příště :-)

Jinak holky díky za pomoc s fanděním ženám ...