U 19 / 13.4.2013 / KRNOV - OP PROSTĚJOV 61 : 73

V sobotu 13.4.2013 se od 10 hod utkaly ve svém posledním mistrovském zápase oblastního přeboru střední Moravy naše juniorky U 19 s ženským celkem OP Prostějov.

Soupeřky dorazily pouze v 6-ti hráčkách a tak se v rámci šetření sil rozhodly k zónové obraně. V 1. poločase i díky poměrně kvalitní střelbě se nám dařilo se staršími a zkušenějšími soupeřkami držet krok. Nástup do 2. půle, ale rozhodl celý zápas ... Během 3. čtvrtiny holky téměř neskórovaly ( snad jen cca 7 bodů ), když obrovské problémy nám dělala nejvyšší hráčka soupeře s č. 17, ta přerušila snad každou druhou naši akci ... Soupeřky po právě těchto získaných míčích velice často vyrážely a hlavně zdárně zakončovaly rychlé protiútoky a tím získaly rozhodující náskok. Soupeřky paradoxně rozhodly zápas v okamžiku, kdy měla být znát naše fyzická převaha, ale vypadalo to, že mají více sil ony ( byť hrály celou dobu v 6-ti oproti našemu 2x více početnějšímu týmu ). My jsme se vzpamatovali asi až v posledních 5-ti minutách, kdy se nám alespoň podařilo výsledek upravit do celkem přijatelné podoby. Nakonec utkání skončilo naší prohrou 61 : 73.