VELKÉ MNOŽSTVÍ NEMOCNÝCH A ZRANĚNÝCH HRÁČEK NEDOVOLILO ODEHRÁT JUNIORKÁM O VÍKENDU OBĚ LIGOVÁ UTKÁNÍ

Na sobotní utkání do Brna odjíždělo "5 statečných" děvčat k dalšímu utkání DL U19. Sestavu tvořily : Domča, Zuzka D., Bea, Týna a Verča. S nemocí doma zůstaly Dudy, Péťa, Okáč a se zraněním Zuzka V. a Romča.

Věděly jsme, že v této sestavě soupeře nepotrápíme a tak úkolem bylo nastřílet alespoň 30 bodů a nezranit se. Celé utkání "leželo" na Domči, která bojovala s agresivní vytaženou obranou soupeřek, v postupném útoku ji doplňovala Zuzka D., která se snažila prosadit přes vyšší podkošové hráčky. Ve 35.min se vyfaulovala Verča a tak se hrálo 5:4. Ve 38.min se bohužel zranila Zuzka D. a tak trenér soupeřek dovolil vyfaulované hráčce nastoupit, aby jsme hráli alespoň ve čtyřech. V druhé půli se střelecky dokázala prosadit i Bea, která zaznamenala svůj střelecký rekord ( 9 bodů ). Děvčata musím pochválit, že i v oslabení dokázala soupeřky potrápit a bojovaly až do posledních minut zápasu. Velkým zklamáním byl výkon Verči, která nezaznamenala ani bod a spíše se na hřišti schovávala.

SŠMH Brno B - Krnov 117:37 (21:6,45:17,79:27)

statistika

Nedělní utkání jsme pak museli zrušit z nedostatku hráček a do Kyjova jsme vůbec necestovali.