ŽENY "A" DOMA V POHODĚ PŘEHRÁLY FRÝDEK-MÍSTEK

V úterý 29.10.2013 v 19.10 hod se v předehrávce 5. kola severomoravského oblastního přeboru žen utkalo naše "A" družstvo žen proti celku BK Frýdek-Místek. Zápas se nám povedl jednoznačně vyhrát a po 2. takovéto jednoznačné výhře během několika dní jsme se pevně usadili v horní části tabulky.

ŽENY "A" X BK Frýdek-Místek  91 : 49 ( 24:14, 51:21, 63:35 )

Od začátku se hrál z naší strany hodně rychlý a běhavý basketbal stejně jako posledně v Ostravě. Rychlých protiútoků bylo z naší strany mnoho a hodně často se nám je dařilo proměňovat. V obraně spoustu nájezdů protihráček úspěšně zablokovaly a také často úspěšně doskakovaly Tereza s Klárou a přes většinou dlouhé přihrávky Jany se dařilo dostat do zakončení rychlých protiútoků mladší holky, především Domču, Lucku a Nikol. Pokud jsme hráli postupný útok, pak se tyto akce dařilo zakončovat hlavně zkušeným a vyšším hráčkám (Klára, Jana, Tereza). V poločase již bylo dávno o našem vítezství rozhodnuto a nebýt výpadku ve 3. čtvrtině, kdy jsme více než 7 minut nedokázaly dát koš (tuto pasáž hry jsme prohrály 0:11 !!!), tak jsme mohli dosáhnout 100 bodů ...

Sestava a body : Dominika - 20 b, Klára - 19 b, Jana - 15 b, Nikol - 10 b, Tereza a Lucka - 8 b, Máša - 7 b, Beáta a Saša 2 b

Na zápas se sešlo celkem dost diváků, tímto je chceme pozvat hned na čtvrtek, kdy naše ŽENY "B" - VETERÁNKY hostí v hale Lokomotivy Krnov od 19.10 celek Šumperk "B". Odkaz na pozvánku na facebooku ...