ŽENY "A" HRÁLY SE SLÁVIÍ HAVÍŘOV JEN V 1.POLOČASE !!! NA VÝHRU TO SAMOZŘEJMĚ NESTAČILO ...

Ve čtvrtek 28.11.2013 se nám doma v 7.kole oblastního přeboru severní Moravy představily naše ŽENY "A" proti celku Slavie Havířov. Jestli tento zápas měl být pozvánkou na jejich poslední letošní domácí vystoupení za 14 dní s celkem SBŠ Ostrava "C", tak se mohou holky modlit, aby vůbec někdo dorazil ...

ŽENY "A" X Slavia Havířov  60 : 84 ( 18:22, 40:38, 50:61 )

Po pomalejším začátku, kdy si soupeřky vypracovaly náskok 10-ti bodů, se holky rozjely a prezentovaly se svou tradiční hrou, ve které nechyběly časté rychlé brejky ( většinou zakončované Domčou ) i přesná střelba ze střední a větší vzdálenosti po dobrých kombinacích a dobrém uvolnění těchto střílejících hráček ( Jana a Alča ). Do poločasu se podařilo otočit zápas v náš prospěch. Přestože havířovské hráčky vypadaly o poločasu na infarkt ( dorazilo jich jen 5 !!! ), byly to ony, kdo v 2.poločase zcela ovládl hru. Nám se najednou nepodařilo proměnit pár rychlých brejků, procento úspěšnosti střelby šlo proti 1. půli neuvěřitelně dolů ( snad 5-6 pokusů na 1 koš ) a obrana ?  Ta asi zůstala na lavičce ... Hostující holky obě dvě poslední čtvrtiny vyhrály shodně 23:10 a tak se zrodil nečekaný ( vzhledem k 1. půli ) DEBAKL !!!

Největším kladem asi tak byla domácí premiéra Aleny Koudelkové a její alespoň v 1. půli přesná ruka a  2 bubny v hledišti, které jsme si odzkoušeli a v sobotu a v neděli poženou do bojů s Ostravou naše minižačky :-)

Sestava a body : Jana - 20 b, Domča - 16 b, Alča - 10 b, Beáta, Lucka a Nikol - 4 b , Saša - 2 b, Týna - 0 b