ŽENY "A" opět prohrály s Bruntálem, tentokrát 52:79 ...

V úterý 28.1.2014 v podvečer přivítaly naše ŽENY "A" regionálního rivala - tým SK Bruntál. Po další porážce, po již v poslední době tradičním průběhu ( U17, U19 i oba týmy žen se nějak nedokážou nastartovat, 1. čtvrtinu "prospí", pak se 2. a 3. čtvrtinu drží a v poslední je soupeř dorazí - slabší fyzička ? ), se poměr našich výher a porážek "vylepšil" na 4 : 7 a tabulkou  propadáme dál a dál.

Poslední dobou se to pořád opakuje, soupeř na nás vletí a než se z toho vzpamatujeme a dokážeme zareagovat na jeho styl hry, už kolikrát není o co hrát !!! Chce to nějakou změnu, co takhle změnit hudbu před zápasem nebo si dát na svačinku tatarák ? Holky já už chci dostat do ruky nějaký pozitivní článek, prosím ...

ŽENY "A" X SK Bruntál  52 : 79 ( 6:19, 25:38, 40:53 )

Sestava a body : Hradilová Jana - 25 b (1x trojka, TH 7/6), Koudelková Petra - 10 b (1x trojka, TH 2/1), Strakošová Nikol - 9 b (TH 2/1), Vaculíková Zuzana - 4 b (TH 2/2), Krejčí Kristýna a Urbanová Alexandra - 2 b, Melcrová Dominika - 0 b ... TH celkem 13/10 (úsp. 77%)

Komentář hrající trenérky : Začátek utkání lépe vyšel bruntálským ženám ( my jsme daly pouze 3 koše ) a po 1. čtvtině to vypadalo, že dostaneme pořádný nářez. V dalších 2. částech jsme byly vyrovnaným soupeřem, ale poslední desetiminutovku jsme opět nezvládly. Nedařilo se střelecky Hradilové, která měla mizerné procento úspěšnosti z "větší vzdálenosti" a Domče, která neskorovala vůbec. Poprvé si vyzkoušela "ženskou" soutěž i Zuzka Vaculíková, které se zápas celkem vydařil.