ŽENY "A" VYSOKO VYHRÁLY V OSTRAVĚ

Ve čtvrtek 24.10.2013 dohrávaly naše ŽENY "A" odložený zápas 1.kola oblastního přeboru v Ostravě s místním celkem SBŠ Ostrava "C". Po dobrém výkonu, kdy málem pokořily 100 b hranici, po zásluze vyhrály a posunuly se tak do horní poloviny tabulky.

SBŠ Ostrava "C" X ŽENY "A"  58 : 97

Komentář trenérky : Zpočátku celkem vyrovnané utkání, kde jsme měli trochu navrch my, rozhodla 3. čtvrtina, kterou jsme vyhrály 30 : 3 !!! Soupeřky jsme smetly rychlými protiútoky a k postupnému útoku jsme se ani pořádně nedostaly. V poslední čtvrtině jsme již trochu zvolnily a dovolily soupeřkám kosmeticky poupravit skóre ...

Sestava a body : Klára - 27 b, Jana - 23 b, Máša - 16 b, Domča - 15 b, Nikol - 10 b, Beáta, Lucka a Saša - 2 b

V úterý 29.10.2013 od 19.10 hostíme v hale Lokomotivy Krnov celek BK Frýdek-Místek, tak nás přijďte podpořit :-)