ŽENY "B" V DOHRÁVCE 2.KOLA PORAZILY OLOMOUC "B" 80 : 68

V úterý 19.11.2013 od 19.20 hod se konečně dohrával zápas 2.kola oblastního přeboru střední Moravy žen mezi naším "B" týmem a celkem OP Olomouc "B". Naše děvčata potvrdily roli favoritek. Do zápasu vstoupily lépe než soupeřky, rozhodující náskok získaly hned v úvodních minutách a po většinu utkání si udržovaly 10-20b odstup. Nakonec v poklidném zápase zvítězily 80 : 68.

ŽENY "B" X OP Olomouc "B"  80 : 68 ( 23:15, 41:25, 63:43 )

Komentář kapitánky : "Utkání s 'povinným vítězstvím' máme za sebou ... Od prvních minut jsme se dostaly do vedení, vytvořily si náskok až 20b, který se ale bohužel nepodařilo nyvýšit. Hrálo se ve velmi poklidném ( oproti zápasům se Šumperkem a Prostějovem ) tempu a to nám moc nevyhovovalo. Navíc se k tomu přidaly chyby v obraně, nevyužité 100% šance z rychlých protiútoků, nějaké individuální chyby ( konkrétně já ) a přidala se i únava z pátku. Utkání jsme měly sice celou dobu pod kontrolou, ale je škoda, že náš výkon byl jednou nahoře a jednou dole ... Nyní nás čeká 2-týdenní pauza, 6.12. jedeme do Zlína, kde zakončíme první polovinu soutěže. Věřím, že do té doby nabereme síly a doléčíme zdravotní 'bolístky' a pojedeme dále naplno."

Sestava a body : Hradilová Jana - 32 b, Lukeszová Eva - 22 b (TH 6/4), Láryšová Zuzana - 9 b (TH 4/3), Melcrová Dominika - 8 b(TH 4/2), Lukeszová Lucie - 5 b, Jančárová Lucie a Mohelníková Petra - 2 b, Gadlinová Hana, Hrivňáková Jana, Kolářová Jana a Lišková Slavěna - 0 b ... TH celkem 14/9 (úsp. 64%)

Na pár fotek z tohoto zápasu se můžete podívat ZDE ...