ŽENY "B" v Prostějově dělily od vítězství 4 sekundy

V pátek 4.10.2013 večer od 20 hod bojovaly naše "veteránky" ŽENY "B" v Prostějově s tamním celkem žen TJ OP Prostějov. Po vyrovnaném průběhu v tomhle hezkém zápase nakonec po boji padly 82:89 v prodloužení.

TJ OP Prostějov X ŽENY "B" 89 : 82 pp (22:22, 37:37, 54:55, 78:78)

Komentář aktérky utkání (díky Petro) : Hrál se dobrý basketbal. My byly ze začátku trochu nervózní, ale pak se nám zadařilo pár šikovných rychlých protiútoků, nějaká pěkná akce z postupného protiútoku ( souhra křídlo podkošová ). Samozřejmě nás držela individuálním výkonem Janka Hradilka a Míša Matochová. Pod košem hrála parádně Eva Lukeszová. Celý zápas byl strašně vyrovnaný, pořád jsme se se soupeřkami tahaly o každý bod. Negativem bylo zranění Moniky Bohunské ( koleno ) a 5 faulů Lucky Jančárové ... pan rozhodčí se prostě vyřádil ( klasika, když se hraje venku, ale s tím musíme počítat ). V prodloužení nás štěstí opustilo, nespadlo nám tam nic a soupeřkám to tam napadalo snad všechno.

Sestava a body : Hradilová Jana - 32 b, Lukeszová Eva - 27 b, Matocová Míša - 11 b, Jančárová Lucie - 7 b, Gadlinová Hana a Láryšová Zuzana - 2 b, Bohunská Monika - 1 b

Poznámka ... jen jako inspiraci pro naše trenéry, případné "spojky", které by chtěly utkání nějak okomentovat ( já to pak mohu dát na stránky během několika minut, ale samozřejmě mi musíte ty informace předat ) -> takto tento hezký zápas okomentovali domácí na svém webu :-)